«Шахтар» впевнено переграє «Маріуполь»

Між двома домашніми матчами Ліги чемпіонів на «Олімпійському» «Шахтар» провів поєдинок УПЛ з «Маріуполем». Луїш Каштру дав відпочити багатьом гравцям, які у вівторок втримали нічию з «Інтером», більш того довірив місце в основі абсолютному дебютанту – 18-річному нападнику Богдану В’юннику. Проте інтриги все одно не вийшло.

За перші 45 хвилин матчу азовці жодного разу не вдарили по воротам Пятова, який повернувся після майже місячної відсутності через COVID-19.

«Гірники» ж забили два м’ячі ще у першому таймі. Спочатку Тайсон з пенальті пробив Кудрика, а потім свій перший гол за основу забив Гергій Судаков.

Вже після перерви ще один пенальті реалізував Алан Патрік та дубль оформив Тайсон. «Маріуполь» спромігся забити гол престижу імені Сергія Горбунова, але більше зробити команда Маркевича не змогла. 4:1.
Нагадаємо, в наступний вівторок, 3 листопада, «Шахтар» зіграє матч 3-го туру в групі Ліги чемпіонів проти «Боруссії» з Менхенгладбаху. Квитки в продажу.

«Шахтар» - «Маріуполь» - 4: 1
Голи: Тайсон, 27, 75, Судаков, 44, Алан Патрік, 65 (пен.) - Горбунов, 71
«Шахтар»: Пятов - Сіпріано, Матвієнко, Віта, Болбат - Алан Патрік, Степаненко - Тайсон, Судаков, Вакула (Мораес, 69) - В'юнник (Тете, 59).
«Маріуполь»: Кудрик - Велівши, Чоботенко, Мамросенко, Тищенко - Горбунов, Дмитрієв, Вискребенцев, Мишнєв, Кулієв - Плакса.