Зимовий футбол вищого рівня на НСК "Олімпійський"

Сьогодні, 12 грудня 2016 року, на головній спортивній і культурній арені країни - НСК «Олімпійський», Динамо в результативному матчі з двома видаленням і дублем у свої ворота від Хачеріді поступилося Шахтарю в центральній зустрічі чемпіонату України.

Головний матч в турі очікувався з непідробним інтересом і не розчарував. Сьогодні на полі Олімпійського були події на будь-який смак: голи в чужі і свої ворота, бійка і цілих два видалення, але найголовніше - обидві команди дійсно грали в футбол, порадувавши уболівальників в цей холодний вечір.

Дебют матчу вийшов шокуюче для Шахтаря - вже на 14-й секунді матчу Жуніор Мораес реалізував вихід один на один після відмінного пасу від дерлися Гонсалеса.

Втім, "гірники" обігралися досить швидко - після подачі зі штрафного Хачеріді головою зрізав м'яч у свої ворота.

Після активного початку гра заспокоїлася і, хоча напруга біля воріт виникала то у одних, то біля інших воріт, моментів було не так багато. На перерву команди пішли за переваги Динамо. На 30-й хвилині Сергій Рибалка забив прямим ударом зі штрафного.

На другий тайм Шахтар вийшов більш зарядженим, і це вилилося в два швидких м'ячі. Спершу Фред замкнула подачу Даріо Срни з правого флангу, а потім Феррейра точно пробив головою метрів з десяти.

На 60-й хвилині стався ключовий епізод зустрічі, коли Жуніор Мораес, відмахнувся по обличчю суперника в чужій штрафній, і на поле спалахнула бійка, результатом чого стала червона картка Мораесу.

Незважаючи на те, що Динамо залишилося в меншості, команда продовжила йти вперед. Моментів біля воріт Шахтаря було не так багато, а ось "гірники" могли неодноразово ловити суперника на контратаках.

Втім, стовідсотковий епізод був спершу у Артема Бесєдіна, який не влучив в порожні ворота на 74-й хвилині після помилки П'ятова.

А під кінець матчу Шахтар зняв всі питання про переможця, коли на 88-й хвилині Євген Хачеріді оформив другий у матчі автогол, зрізавши м'яч після простріл Дентіньо.

Гол Артема Бесєдіна на доданих хвилинах вже не вплинув на хід гри, як і видалення за другу жовту картку Рибалки перед самим фінальним свистком.

4:3 - донецький Шахтар в результативному матчі обіграв на виїзді на засніженій київській арені Динамо в 18-му турі і збільшив до 13 очок свою перевагу над конкурентами в Чемпіонаті України.

Динамо - Шахтар 3:4

Голи: Мораес, 1, Рибалка, 30 Бесєдін, 90 + 2 - Хачеріді, 3, 88 (у свої ворота), Фред, 50, Феррейра, 57

Динамо: Рудько - вид, Бурда, Хачеріді, Макаренко - Рибалка, Сидорчук (Бесєдін, 73), Буяльський (Гармаш, 54) - Ярмоленко, Гонсалес (Циганков, 81) - Мораес

Шахтар: Пятов - Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїл - Степаненко, Фред - Марлос (Дентіньо, 80), Коваленко (Тайсон, 74), Бернард - Феррейра

Попередження: Бурда, Гонсалес - Степаненко, Срна, Фред, Дентіньо

Вилучення: Мораес, 60, Рибалка, 90 + 4

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!