Золотий матч: перемога «Агробізнесу» на головній арені країни

Сьогодні, 9 червня 2018 року, на головній спортивній та культурній арені країни – НСК «Олімпійський» - відбувся фінальний матч Другої ліги України сезону 2017/2018 років між командами СК «Дніпро-1» (Дніпро) та ФК «Агробізнес» (Волочиськ, Хмельницька обл.). Долю зустрічі вирішив єдиний гол, забитий на 34 хвилині. Семенець приніс золоті медалі «Агробізнесу». Цікаво, що в минулому сезоні  саме на НСК «Олімпійський» «Агробізнес» став чемпіоном серед аматорів, обігравши у фіналі «Металіст-1927». 

«Агробізнес» не був фаворитом у першому історичному матчі за право називатися абсолютним переможцем Другої ліги України сезону 2017/18 (за новим форматом). Проте команда з Волочиська зіграла максимально просто, прагматично і, головне, компактно. «Дніпряни» затіяли велику «партію» і програли в ній, хоча, можливо, підопічним Дмитра Михайленка не вистачало мотивації.

«Дніпро-1» здорово почав гру і створив кілька відмінних моментів, виділялися на полі Мемешев, Когут, Супряга і Кожушко, проте номінальні гості гідно стримували атакуючі пориви фаворита. Та й удача була на їхньому боці. Більш того, у хмельничан виходили небезпечні контратаки, вони намагалися притримати м'яч (коли це необхідно), остудити гарячий запал суперника і перейти до більш конструктивних дій. Не завжди це виходило, але і одного разу вистачило для успіху.

Вирішальний м'яч у грі був забитий після боротьби у штрафному майданчику дніпрян (нічого несподіванкою, груба помилка центрбеків) і пас на Семенця, який з холоднокровністю «вбивці» вразив ціль. Підопічні Михайленка явно не чекаючи такого повороту, розгубилися, і цей гол змусив їх переосмислити настрій на подальшу гру.

Номінальні господарі продовжували володіти перевагою, більше атакувати, і працювати над створенням небезпечних комбінацій. Ось тільки «Агробізнес» не закрився в своїй штрафній і при кожній зручній можливості йшов вперед, атакував, що змушувало дніпрян залишати біля своїх воріт великі сили. Ще раз відзначимо компактність хмельничан, які встигали на кожній ділянці поля відпрацьовувати по повній. Швидше за все, це і стало запорукою успіху.

Головний арбітр: Дмитро Крівушкін (Харків)

СК Дніпро-1 - Агробізнес (Волочиськ) 0:1

Голи: Семенець 38

СК Дніпро-1: Юрчук, Супряга, Кожушко (Войцеховський 69), Лопирьонок, І. Когут (Карноза 78), Мемешев (Поплавка 75), Сніжко, Логінов, Бровченко, Польовий, Кравченко

Агробізнес: Одольський, Груша (Темнюк 57), Курило, Семенець, Слотюк, Думанюк, Плис (Н.Когут 79), Гагун, Кухарук, Полторацький (Юхимович 69), Скакун (Шевчук 74)

Попередження: Сніжко 16, Кравченко 89, Лопирьонок 90+5

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери