НСК «Олімпійський» - це унікальне поєднання 90-річної спортивної історії України, сучасного зовнішнього вигляду і новітніх технологій, які були застосовані відповідно до світових стандартів. Мультифункціональна спортивна арена готова приймати футбольні та легкоатлетичні змагання найвищого рівня, а також масові та корпоративні заходи. НСК «Олімпійський» - це набагато більше ніж стадіон. Це місце відпочинку для всієї родини, центр спорту, дозвілля і бізнесу в серці Києва. 

         

Проект                                                   

Реконструкція стадіону НСК "Олімпійський" передбачала створення сучасної арени, нового символу Євро-2012 на базі старої споруди. У проекті реконструкції було збережено існуючий автентичний насип нижнього ярусу і другого залізобетонного ярусу трибун. Таким чином, новий стадіон об'єднав майже 90-річну спортивну історію України, європейський досвід і передові технології.

             

"Олімпійський" залишився універсальним стадіоном - багатофункціональною спортивною ареною для проведення футбольних матчів і легкоатлетичних змагань міжнародного рівня, культурно-розважальних та будь-яких інших масових заходів.

Серед усіх спортивних арен, що готуються до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року, НСК «Олімпійський» - найбільший - загальна місткість стадіону 70 050 місць, з яких під час матчів ЄВРО-2012 УЄФА використовувалося 68 055.

Сучасний вигляд стадіону створюють скляний фасад та покриття у вигляді підвісного навісу з напівпрозорої синтетичної мембрани, яка накриває 100% глядацьких місць.

Інфраструктура стадіону відповідає вимогам УЄФА до стадіонів класу "Еліт" - це і нова система безпеки, і збільшення кількості підходів до стадіону та шляхів евакуації, і системи відеоспостереження з моніторами і відеокамерами, і застосування новітніх інформаційно-комп'ютерних технологій.

НСК «Олімпійський» вважається головним стадіоном чемпіонату Європи 2012. Саме на ньому відбувся фінал змагання та церемонія закриття.

                                                        

Наші Партнери